Naszyjnik z diamentem – ponadczasowy prezent na każdą okazję

naszyjnik złoty z diamentem elegancki

Naszyjnik z diamentem jest piękną i ponadczasową biżuterią na każdą okazję. To również piękny prezent, który doceni każda kobieta. Sprawdźmy, jakie naszyjniki z diamentami będą pasowały do każdej kreacji oraz z czym można je łączyć.

Naszyjnik z diamentami i topazami

Diamentowy naszyjnik wspaniale komponuje się z innymi dodatkami, takimi jak bransoletka oraz kolczyki. Diament jest kamieniem szlachetnym, który prezentuje się wspaniale także z innymi kamieniami szlachetnymi. Pasuje do niego m.in. topaz, który posiada piękny, błękitny odcień. W oprawie z białego złota lub rodowanego srebra kamienie te będą wyglądały jeszcze bardziej elegancko oraz szlachetnie. Jest bardzo wytworny, a jednocześnie delikatny, ponieważ zarówno topaz jak i diament mają jasne odcienie. To idealny i ponadczasowy dodatek do kreacji ślubnej, ale również na tle wieczorowej, ciemnej sukni taka biżuteria będzie prezentowała się nieskazitelnie.

Diamentowy naszyjnik z złotem

Najbardziej eleganckim dodatkiem będzie diamentowy naszyjnik z żółtym złotem. To klasyczne wydanie biżuterii, która wspaniale sprawdza się na specjalne okazje. Taki naszyjnik można kupić w zestawie z kolczykami na sztyft lub długimi kolczykami, wysadzanymi kilkoma diamentami. Naszyjnik z diamentem w wersji minimalistycznej będzie miał pojedynczy kamień w oprawie oraz złoty łańcuszek. Wersja ślubna posiada kilka lub nawet kilkanaście małych diamentów, które mogą być ułożone obok siebie lub tworzyć piękny kształt kwiatów.

Przy tak zdobnej biżuterii nie ma konieczności zakładania większej ilości dodatków. Dopełnieniem całości może być komplet kolczyków z pojedynczym diamentem lub złota bransoletka, bez kamieni.