Spodnie z dziurami w modzie męskiej

Dziury w spodniach nie są czymś złym. Wystarczy spojrzeć na trendy modowe, aby się o tym szybko przekonać. Spodnie z dziurami męskie: https://dstreet.pl/spodnie-z-dziurami-meskie są wręcz pożądaną częścią garderoby. Wspaniale nadają się do stylizacji casualowych, można także stworzyć outfit w wersji sportowej. Tego typu spodnie świetnie pasują do koszulki, ramoneski lub bomberki, sneakersów, trampków itd. Panowie mogą liczyć na ogromne możliwości stylizacyjne, dlatego warto mieć w swojej garderobie spodnie z dziurami. Najczęściej są one wykonane z jeansu.

Skąd się wzięły spodnie z dziurami męskie?

Mogłoby się wydawać, że spodnie z dziurami to jakiś współczesny wynalazek, ale są one obecne w modzie od wielu lat. Stały się niezwykle popularne i nadal panowie chętnie po nie sięgają. Można wobec tego powiedzieć, że są ponadczasowym elementem garderoby męskiej. Rozcięcia mogą być mniejsze lub większe, bardziej postrzępione lub delikatniejsze. Porwane spodnie zawsze będą świetną opcją w casualowych stylizacjach. Początkowo sięgały po nie osoby z duszą buntownika. Można było zobaczyć spodnie z dziurami w przypadku przedstawicieli różnych subkultur, co miało miejsce w latach 80. Za ich pomocą chciano wyróżnić się z tłumu i przebić przez to, co proponowano w kulturze masowej.

Na początku nikt nie myślał o tym, że spodnie z dziurami męskie mogą stać się hitem mody. Na przestrzeni lat uległo to jednak zmianie. Stały się one czymś niezwykle pożądanym. Specjalnie przecierano spodnie przy użyciu zwykłego pumeksu. Rozcinano je także w niektórych miejscach nożyczkami. Stało się to czymś tak popularnym, że rozpoczęto produkcję spodni z dziurami. Można było liczyć na rozmaite opcje do wyboru. Przetarcia i dziury w spodniach stały się pożądane przez mężczyzn. Bardzo chętnie po nie sięgano, dotyczyło to przede wszystkim młodych osób, ale nie tylko. Można wobec tego powiedzieć, że niszczenie spodni stało się sposobem na zwiększenie ich atrakcyjności.

Modnie i wygodnie w męskich spodniach z dziurami

Obecnie wielu mężczyzn ma w swojej garderobie spodnie z dziurami. Sprawdzają się rewelacyjnie w codziennych stylizacjach. Najczęściej szyje się je z denimu, w takim wydaniu są najchętniej wybierane. Spodnie jeansowe dają ogromne możliwości stylizacyjne, pasują do niemalże wszystkiego. Dziury to oczywiście nie wszystko, widać także wyraźne zainteresowanie spodniami z powycieranymi nogawkami. Można również zdecydować się na fasony z zaszytymi zamkami. Bardzo pożądane stały się spodnie z zacerowanymi dziurami. Za ich pomocą można stworzyć outfit dający złudzenie niedbalstwa. W przypadku panów wygląda to jednak bardzo efektownie. Najczęściej sięgają oni po spodnie z dziurami na kolanach. Mogą być one w całości odkryte. Oczywiście duże dziury nie sprawdzą się podczas chłodnych dni, ale gdy jest ciepło, można śmiało po nie sięgać. Gwarantuje to nawet lepszą cyrkulację powietrza.

Różne stylizacje ze spodniami „dziurawymi”

W przypadku stylizacji na co dzień, sytuacji nieformalnych warto zdecydować się na spodnie męskie z dziurami. Jeśli mają być one uniwersalne, pasować do niemalże wszystkiego, to warto zdecydować się na model w czarnym kolorze. Oczywiście świetnie sprawdzają się także jeansy granatowe i niebieskie. W sprzedaży znajdują się nawet spodnie z dziurami i naszywkami. Za ich pomocą można ożywić stylizację, stanie się bardziej wyrazista. Z kolei mniej rzucające się w oczy są spodnie z małymi rozcięciami. Zawsze powinno się zachować umiar z dziurami, aby nie uzyskać efektu odwrotnego do zamierzonego. Niezbyt sprawdzą się spodnie z dziurami na całej ich długości. Wygląda to wręcz niekorzystnie, więc lepiej wystrzegać się takich modeli. Łaty także nie będą zbyt mile widzianymi dodatkami. Spodnie z dziurami rewelacyjnie odnajdują się w modzie ulicznej. Warto zestawiać je przede wszystkim z luźnymi i dłuższymi koszulami. Rewelacyjne będą także rozciągnięte swetry. Można śmiało sięgnąć po spodnie z dziurami i koszulę w kratę lub modele flanelowe. Z okryć wierzchnich poleca się przede wszystkim ramoneski, bomberki, parki.