Z czym nosi się bluzki longsleeve męskie?

bluza longsleeve

Gdy pogoda sprawia, że na klasyczny t-shirt jest już troszkę zbyt chłodno, a jednocześnie wciąż jeszcze jest zbyt ciepło na założenie kurtki lub choćby grubszej bluzy, można zdecydować się na rozwiązanie nieco bardziej uniwersalne. Do wiosennych i wczesnojesiennych stylizacji doskonale pasują bluzki męskie z długim rękawem (https://dstreet.pl/pol_m_Odziez-Meska_Koszulki_Longsleeve-843.html). Ten element garderoby doskonale komponuje się z wieloma różnymi ubraniami. Można go nosić do dżinsóww. Świetnie wygląda w sportowych stylizacjach. Sprawdza się również w połączeniu z elegancką marynarką.

Razem i osobno

Klasyczne longsleeve męskie noszone były często zamiast koszulki. Można je traktować jako główny element ubioru, można też wykorzystać je jako dodatek, zakładając na nie jeszcze koszulę, lekką kurtkę (np. bomberkę) czy marynarkę. Dżinsowa lub flanelowa koszula w kratę świetnie wyglądają na tle tego rodzaju bluzki.

Zamiast t-shirtu i koszuli

 

W trakcie różnych spotkań na mieście z powodzeniem można wykorzystać również longsleeve męskie w stylizacjach łączących nieco mniej formalne elementy z elegancką marynarką i spodniami. Utrzymane w spokojnych klasycznych barwach bluzki męskie z długim rękawem mogą stanowić podstawę wielu interesujących casualowych stylizacji. W takim przypadku doskonale sprawdzą się longsleeve białe, czarne lub szare. Dobrze będą wyglądały też koszulki z długim rękawem w ciepłych jesiennych kolorach.

 

Niezależnie od tego, jaki będzie charakter naszego ubioru, longsleeve męskie to doskonały wybór na jesienne chłody. W połączeniu z modną przejściową kurtką, koszulą, bluzą czy marynarką, bluzka z długim rękawem zawsze będzie dobrze wyglądać. Longsleeve z interesującym nadrukiem albo motywującym napisem ożywi każdą stylizację i wielu mężczyzn chętnie wykorzystuje tego rodzaju koszulki.