Pomysł na oryginalne oświadczyny: pierścionek z czarnym oczkiem

Zmartwieniem mężczyzny, który zamierza oświadczyć się wybrance swojego serca jest nie tylko to, czy z jej ust padnie słowo „tak”. Wielu mężczyzn odczuwa ogromną presję w kwestii wyboru odpowiedniej biżuterii zaręczynowej. Czy pierścionek się spodoba? Czy przyszła żona będzie dumnie prezentować go rodzinie i znajomym? Czy będzie zdobił dłoń wybranki przez długie lata?

Jak wybrać odpowiedni pierścionek zaręczynowy?

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego powinien zacząć się od wyboru kruszcu, z którego ma zostać wykonany. Najbardziej popularne są pierścionki ze złota. Przyszli mężowie mają do wyboru jego dwa rodzaje: tradycyjne oraz białe. Tradycyjne złoto (czyli lekko żółte lub miedziane) jest nieco tańsze od swojego białego odpowiednika. Lecz co w momencie, kiedy obydwa gatunki kruszcu przypadną do gustu? Jubilerzy pomyśleli także o takich niezdecydowanych klientach; specjalnie dla nich powstała biżuteria zaręczynowa mieszana, do wyrobu której wykorzystuje się zarówno złoto białe, jak i tradycyjne.

Najważniejszy element pierścionka – oczko

Drugą ważną kwestią w wyborze pierścionka zaręczynowego jest wybór oczka. W sklepach jubilerskich można znaleźć niemal wszystko – biżuterię z oczkami przypominającymi kamienie szlachetne (panowie planujący się oświadczyć najczęściej wybierają te, które imitują brylant), pierścionki z małymi transparentnymi cyrkoniami, jak również takie, do wyrobu których użyto prawdziwych rubinów. Jednak w ostatnich latach w ofertach producentów biżuterii zaręczynowej pojawiła się nowość: pierścionek z czarnym oczkiem (https://sklep.diamor.pl/pierscionki-z-czarnym-diamentem).

Oryginalny pierścionek zaręczynowy

Zakup pierścionka z czarnym oczkiem to świetny pomysł. Tego typu biżuteria dopiero staje się popularna, więc przyszła panna młoda będzie mogła poczuć się wyjątkowo – z pewnością niewiele kobiet nosi zaręczynową biżuterię z czarnymi ozdobnikami. Co więcej, czarne oczko pasuje niemal do wszystkiego, więc podarunek będzie miał nie tylko wartość sentymentalną – stanie się przede wszystkim uniwersalny.