Modne obuwie firmy Palladium również dla kobiet

buty damskie

Palladium to francuska firma, które produkuje bardzo charakterystyczne, ale jednocześnie bardzo modne obuwie. W ofercie firmy dominują buty w typie traperów, ale są to trapery o bardzo oryginalnym wyglądzie. Ponadto firma ma w ofercie inne typu obuwia, co sprawia, że asortyment jest naprawdę szeroki.

Buty Palladium Baggy zieloneTo, za co cenione są buty Palladium, to świetne połączenie wysokiej jakości i oryginalnego fasonu. Charakterystyczny dla tej marki jest bardzo duży wybór kolorów. Najpopularniejsze modele, w tym model Pampa, są dostępne w wielu zaskakujących barwach, czyniąc je bardzo oryginalnymi i rzucającymi się w oczy.

Modne obuwie firmy Palladium

Firma Palladium, która istnieje od niemal stu lat, najpierw produkowała wyroby gumowe. I to właśnie gumowe podeszwy butów oraz ich wysoka jakość pozostały znakiem rozpoznawczym do dzisiaj. Charakterystyczne podeszwy oraz nie mniej oryginalne i przyciągające wzrok cholewki to dziś znak rozpoznawczy butów firmy Palladium.

Buty Palladium pasują na różne kreacje i choć firma ma w ofercie głównie buty w typie traperów, to są to trapery uniwersalne, bardziej nadające się do założenia na miasto, niż w teren. Poza traperami firma produkuje inne fasony obuwia, w tym sneakersy i trampki. Niemal wszystkie najmodniejsze buty Palladium można bez problemu dostać na polskim rynku.

Modne buty Palladium również dla kobiet

Obuwie damskie stanowi znaczną część oferty firmy Palladium. To właśnie z myślą o kobietach produkowane są trapery Palladium w różnych kolorach, często bardzo jaskrawych i nietypowych jak na ten typ obuwia. To sprawia, że najmodniejsze fasony damskich butów Palladium świetnie nadają się jako obuwie codzienne, a nie terenowe. Modne obuwie Palladium produkowane jest zarówno z wysoką, jak i niską cholewką, a duży asortyment sprawia, że można dostać buty na każdą porę roku.