Męska bluza z kapturem: jak ją wybrać i z czym nosić

bluza z kapturem

Bluzy z kapturem są uwielbiane przez większość osób. Mężczyźni, kobiety i dzieci mają w swoim arsenale kilka wariantów takich ubrań. Dla mężczyzn taka rzecz jest szczególnym elementem praktycznym, ponieważ można ją nosić do joggingu, na spacer i do pracy.

Jak wybrać bluzę dla mężczyzn?

Młodym mężczyznom o niskim wzroście lepiej jest nosić bluzy lub skrócone ich wersje. W taki sposób można wizualnie rozprostować nogi i dodać człowiekowi trochę wzrostu. Podczas przymierzania ubrań należy podnieść ramiona do góry, jeżeli nie widać gołej talii, bluza z kapturem męska jest odpowiednia.

Należy zwracać uwagę na jakość krawiectwa. Nie powinno być żadnych nitek, śladów kleju ani innych uszkodzeń. Rękawy powinny być symetryczne. Jeśli chodzi o kolor kurtki, lepiej zdać się na osobiste preferencje i dopasowanie do typu kurtki. W końcu nie zawsze to, co jest modne, będzie pasować do Ciebie.

Rodzaje bluz dla mężczyzn

  • Bluzy z dzianiny to klasyczna wersja bluzy dla mężczyzn. Kaptur, kieszenie, sznurki ściągające i inne elementy stanowią jedynie uzupełnienie ubrania. Ozdobione nadrukami, rysunkami lub haftami, nadają się do uprawiania sportu.
  • Bluza z kapturem to ocieplana bluza z kołnierzem, zaprojektowana w celu ochrony przed skutkami zimna i wiatru. Bluzy mają wydłużony krój i duże, szerokie kieszenie..

Porady stylistów: z czym nosić bluzę męską

bluza z kapturem

Na podstawie najnowszych trendów  można stwierdzić, że projektanci bluz sportowych wiedzą, jak łączyć wiele rzeczy.

Zakładając lekką bluzę na długi jesienny płaszcz, można uzyskać modny, ciepły wizerunek chroniący przed deszczem. Jesień to czas na eksperymenty, bo chcesz dobrze wyglądać, ale jednocześnie nie marznąć. Łącząc płaszcz w kratę z bluzą z kapturem, można uzyskać niezwykły wizerunek. Dodaj nowe kolory do swojej czarnej lub ciemnobrązowej kurtki dzięki jaskrawej pomarańczowej lub czerwonej bluzie z kapturem. Bogaty wybór bluz z kapturem można znaleźć na stronie fightershop.com.pl.