Koszulki z logiem firmowym – hit czy kit?

Koszulki z logiem firmowym - hit czy kit?

Firma Hanes to głównie producent bielizny i koszulek typu T-shirt i w tej materii najbardziej się specjalizuje. Na bazie tego powstały produkty BHP firmy Hanes, które trochę rozszerzyły działalność tej amerykańskiej firmy.
Takim sztandarowym produktem jest tutaj bielizna oraz wspomniane koszulki, ale dodatkowo firma produkuje także bluzy, spodnie i kombinezony robocze.

Koszulki w typie t-shirt

Produkty BHP firmy Hanes to głównie bielizna oraz koszulki. Koszulki oferowane są zarówno paniom jak i panom i mogą występować w bardzo różnorodnej kolorystyce. Wykonane są z jak najlepszej, stu procentowej bawełny oraz są idealnym materiałem do zadrukowania. Niektóre hurtownie oferują dodatkowo firmowy druk na koszulkach, przez co stają się one spersonalizowane i przypisane danemu przedsiębiorstwu.

Koszulki w typie t-shirt

Inne produkty BHP

W ofercie produktów BHP firmy Hanes znajdują się także inne części garderoby przeznaczonej dla konkretnych pracowników, danych zawodów czy branż. Obok pielęgniarskich i lekarskich fartuchów oferowane są ubrania dla kosmetyczek oraz budowlańców czy stroje dla spawaczy. Dodatkowo znajdują się także produkty zabezpieczające głowę, twarz, słuch oraz pomagające w pracach różnego typu, jak na przykład prace na wysokościach.

Produkty BHP to w dzisiejszej dobie także cała seria środków dezynfekujących zarówno ręce jak i wszelkiego rodzaju powierzchnie. Oferta BHP jest pojęciem bardzo różnorodnym, obejmuje nie tylko odzież BHP, ale także całą serię produktów uzupełniających i wspomagających każdego typu prace.