Klasyczne zegarki marki Adriatica – popularne modele

zegarek męski Adriatica A8269.5254QF

Jak wiadomo nie od dziś biżuteria (najczęściej w przypadku kobiet) oraz zegarki (w przypadku kobiet i mężczyzn) stanowi zupełnie wyjątkowy rodzaj dóbr osobistych. Na wyróżnienie zasługują zdecydowanie klasyczne produkty, które dość często wyróżniają się niezwykłą jakością. Do takich należą zegarki Adriatica męskie, które cechują się szwajcarska precyzją oraz klasycznym, minimalistycznym designem. Które modele zdobyły do tej pory największą popularność i na jakie ich cechy powinniśmy zwrócić swoją uwagę? Sprawdźmy!

Idealny dla mężczyzny, czyli Adriatica A8269.5254QF

Produkt ten został wyposażony w niezwykle uniwersalny skórzany pasek, oraz bardzo praktyczny mechanizm kwarcowy służący do precyzyjnego odmierzania czasu przy wykorzystaniu drobnego kryształku kwarcu drgającego pod wpływem oddziaływania energii elektrycznej. Do tego specjalistyczne szkiełko wykonane jakościowych minerałów jest w stanie zapewnić zegarkowi ponadprzeciętną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, w tym zarysowania. Ponadto mechanizm urządzenia został umieszczony w specjalnie do tego przygotowanej okrągławej kopercie wykonanej z najwyższej jakości stali szlachetnej. Co więcej, posiada on wiele praktycznych funkcji, w tym multifunkcyjny datownik, czy tak zwane „fazy księżyca”. Adriatica A8269.5254QF stanowi idealne rozwiązanie na prezent dla mężczyzny.

Zapach klasyki – Adriatica A8256.R223QFXL

Zegarek Adriatica A8256.R223QFXL to produkt w zupełności dla mężczyzn, który został wyposażony w oryginalny mechanizm z kwarcu, w którym zastosowano kryształ kwarcu odmierzający czas za pomocą drgań wywołanych oddziaływaniem prądu elektrycznego. Sam mechanizm sprzętu umieszczono w specjalnie do tego przygotowanej kopercie zrobionej z najwyższej możliwej jakości stali szlachetnej. Nie można zapomnieć o wyjątkowym skórzanym pasku w kolorze czarnym, dzięki któremu elegancja zegarka zostaje podkreślona do niemalże perfekcji. Ponadto Adriatica A8256.R223QFXL został wyposażony w szafirowe szkiełko mające na celu zapewnienie mu maksymalnej wytrzymałości na wszelkiego rodzaju uszkodzenia o charakterze mechanicznym. Na koniec warto wspomnieć, że tak jak inne zegarki Adriatica posiada on pełną wodoszczelność do głębokości ponad 50 metrów.