Jakie kombinezony damskie będą modne wiosną?

długi kombinezon boho

Kombinezon to bardzo wygodne ubranie. Wystarczy ta jedna rzecz i buty, żeby stylizacja była w pełni ukończona. Kombinezony z chęcią kobiety noszą jesienią. Sprawdzą się także wiosną oraz latem. Wystarczy wybrać odpowiedni krój i kolor. Jakie są najmodniejsze kombinezony damskie 2018 na wiosnę?

Pastelowe kolory

kombinezony dla kobietPo pierwsze, w tę wiosnę mocnym trendem będą pastele. Te delikatne kolory będą pojawiać się także na żakietach. Warto wybierać spośród nieco chłodniejszych odcieni pastelowych. To właśnie one będą królowały tej wiosny w butikach projektantów oraz w sklepach.

Jeans – zawsze modny

Kolejny sezon zapowiada się jako sezon jeansu. Ten materiał jest modny zawsze. Na wiosnę sprawdza się idealnie, nie jest w nim bowiem za gorąco, ani za zimno. Modne kombinezony damskie trendy 2018 to więc także jeans. Wybierać można spośród zarówno jaśniejszych, jak i ciemniejszych odmian.

Kombinezon z szortami

Najmodniejsze fasony wiosennych kombinezonów damskich to te z szortami, które można założyć, kiedy wiosną pogoda dopisuje. Będą one niezwykle modne w tym roku. Dobrze jest wybrać model, który nie odsłania zbyt dużo dekoltu. Warto zachować równowagę – odsłonięte nogi, zakryty dekolt.

W stylu marynarskim

Paski wracają do mody w każdym sezonie wiosna/lato. Nic dziwnego. Kojarzą się z morzem, plażą, wakacjami. Kombinezony w paski będą kolejny raz bardzo modnym strojem. Warto wybierać spośród czerwono-białych oraz tych z niebieskim, ale także nieco bardziej stonowanych czarno-białych modeli.

Połyskujące materiały

To propozycja na wieczór. Połysk stał się bardzo modny na paznokciach – w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo pyłków, którymi można stworzyć interesujące stylizacje. Obecnie trend ten przenosi się na stylizacje. Kombinezon, którego górna część nieco połyskuje będzie idealnym wyborem na przyjęcie wiosną.