Jakie buty damskie na sylwestra?

damskie buty na imprezę

Sylwester to wyjątkowa okazja. Każda kobieta pragnie robić jak najlepsze wrażenie swoją kreacją. Jak wybrać odpowiednie obuwie, aby czuć się przebojowo?

Szpilki na bal

Dobór odpowiednich butów, jak również wszystkich pozostałych części garderoby, jest ściśle uzależniony od charakteru imprezy. Czy jest to eleganckie przyjęcie, czy raczej prywatka w gronie znajomych, a może klubowe disco.

Na bal niezastąpione będą oczywiście szpilki. Prezentują się najbardziej szałowo. Sylwestrowe powinny cieszyć oko ciekawym designem oraz błyszczącą fakturą. Mogą być to zarówno klasyczne czółenka, jak i bardziej fantazyjne, odsłaniające częściowo stopę, np. rzymianki z charakterystycznymi wiązaniami. Tutaj znajduje się wiele propozycji takich butów.

Kozaki i botki do klubu

Dress code podczas dyskotekowych imprez jest już bardziej liberalny. Pozwala praktycznie na dowolne buty, poza sportowymi. W wysokich kozakach czy botkach kobieta będzie prezentowała się atrakcyjnie i seksownie. To obuwie, które optycznie wydłuża nogi.

Na domówkę klapki na platformie, trampki lub… skarpetki

Sylwestry u znajomych cieszą się swoimi prawami. Warto mieć ze sobą obuwie na zmianę, jeśli planowane są tańce. Chyba, że party jest naprawdę kameralne, wówczas wystarczą interesujące skarpety.