Jak nosić dżinsowe spodnie do pracy w biurze oraz na randkę

dziewczyna w jeansach

Mówi się, że dżinsowe spodnie damskie to najbardziej demokratyczna część garderoby w przypadku kobiet. Nosi się je na całym świecie, tak naprawdę bez względu na grubość portfela. Oczywiście jeansy damskie można kupić naprawdę tanio, można też za nie słono zapłacić w drogim butiku. Jedno jest natomiast pewne, z jeansami świetnie uda się stworzyć stylizację zarówno do pracy w biurze, jak też na randkę.

Klasyczne jeansy damskie w stylizacji do biura

Dżinsowe spodnie damskie do biura to muszą być spodnie jak najbardziej klasyczne i proste. Idealnie sprawdzą się tutaj zatem jeansy bez jakichkolwiek przetarć czy dziur, które mogą być w kolorze ciemnego granatu, czerni lub szarości, a także po prostu białe. Białe spodnie dżinsowe to chyba najbardziej popularne spodnie na wiosnę i lato. Jeansy szare i czarne są natomiast chętnie wybierane jesienią i zimą. Aby stworzyć przy ich użyciu modną i klasyczną stylizację do pracy w biurze, na górę warto dobrać po prostu prostą koszulę oraz marynarkę zapinaną na jeden guzik.

Dżinsowe spodnie z dziurami na randkę

Na randkę można pozwolić sobie na trochę bardziej szaloną i kobiecą stylizację. Można zatem pokusić się na założenie na przykład dżinsowych spodni z dziurami. Pięknie będą one eksponowały nogi, szczególnie jeżeli dobierze się do nich buty na obcasie. Do takich spodni z dziurami warto dobrać jakąś seksowną górę. Może to być zatem na przykład dopasowany top w kolorze czarnym albo białym, albo tak modna od kilku sezonów bluzka hiszpanka, która pięknie eksponuje ramiona.