Adidas ZX Flux – modne i wygodne buty damskie

adidas buty

Wiele firm odzieżowych chętnie w ostatnim czasie sięga po swoje klasyczne wzory sprzed lat. Jest to w znacznej mierze efekt mody, ale z drugiej strony starsze modele obuwia dzięki oryginalnemu i ponadczasowemu krojowi i dziś cieszą się uznaniem wśród użytkowników.

Wśród firm, która ma w swojej ofercie udane modele obuwia jest też firma adidas. Ona również chętnie sięga po modele sprzed lat, które albo kopiuje z niewielkimi modyfikacjami, albo wzoruje się na nich. Jednym z takich modeli jest adidas ZX Flux. Model ten jest szczególnie popularny wśród kobiet i na rynku jest bardzo duża oferta kolorystyczna tego modelu.

Damskie buty adidas ZX Flux – ponadczasowa klasyka

buty marki adidas zx fluxModel butów ZX Flux wzorowany jest na modelu ZX8000 pochodzącym z lat osiemdziesiątych XX wieku i jest jednym z najbardziej udanych w historii firmy. Współczesna wersja została oczywiście nieco zmieniona, ale styl pozostał ten sam. Są to buty casualowe, które oferują komfort charakterystyczny dla butów sportowych, ale wygląd, w tym kolorystyka, pozwala na to, aby używać ich na co dzień. Aby zwiększyć funkcjonalność tych butów, firma adidas oferuje wiele kolorów i wzorów cholewki. Dzięki temu najmodniejsze wiosenne damskie buty adidas ZX Flux nadają się na różne okazje. Będą pasować do różnych kreacji, od sportowych po całkiem formalne.

Buty adidas ZX Flux – komfort obuwia sportowego

Choć krój obuwia pozostał niemal niezmieniony, to materiały są jak najbardziej nowoczesne. Wierzchni materiał jest przewiewny, wnętrze jest komfortowe jak na obuwie sportowe przystało, a zapiętek jest wzmocniony, aby zapewnić stabilność stopy. W rezultacie adidas ZX Flux modne i wygodne buty damskie, które oprócz świetnego wyglądu zapewnią również komfort noszenia.

Najmodniejsze modele butów adidas ZX Flux są łatwo dostępne w polskich sklepach i nadchodzącej wiosny znów na pewno okażą się hitem sprzedażowym.