Naszyjniki złote i srebrne

Biżuteria stanowi wyjątkowy kobiecy atrybut. Otrzymanie jej w prezencie budzi sporo ekscytacji i zawsze jest trafionym podarunkiem, zwłaszcza jeśli wybieramy klasyczne wzornictwo.

Złoto czy srebro

 

Niektóre panie są zwolenniczkami złota, ze względu na jego wysoką wartość, którą cieszy się od wieków. Złoto stanowi klasykę i podstawowy surowiec do wyrobu biżuterii. W czasach Salomona wykonywano z niego mnóstwo wyrobów, a srebro uważano za nic. Wiele Pań woli srebrne dodatki. Zależy to od typu urody i tego, w czym kobieta czuje się atrakcyjniej. Najpopularniejsza próba złota to 585 lub 333, ta druga oznacza, że zawartość złota w gotowym produkcie jest niższa, a co za tym idzie jest on tańszy.

 

 Niedrogie celebrytki

Bardzo modne od wielu lat są delikatne celebrytki, które stanowią subtelną, nierzucającą się w oczy ozdobę szyi. Ze względu na to, że te popularne naszyjniki są bardzo cieniutkie, nie są drogie. Ich waga jest bardzo niska, ale dodają wiele uroku damskim obojczykom. Niektóre wzory pięknie się mienią i odbijają światło. Wraz z łańcuszkiem dobieramy proporcjonalnie niewielką zawieszkę.

 

Najchętniej kupowane zawieszki to koła, serca, krzyżyki lub puzzle. Na łańcuszku można powiesić dwie lub 3 zawieszki.

Naszyjnik celebrytka jest doskonałym prezentem. Trzeba się jednak wcześniej upewnić, czy kobieta woli srebrną czy złotą biżuterię.

Nie trzeba się obawiać zerwania, są zwykle dość solidne.